Zajączek w przedszkolu

Zajączek w przedszkolu

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych grupa przedszkolaków: „Wiewiórki” – dzieci  6-  letnie zaprosiły swoich niepełnosprawnych przyjaciół na spotkanie z „Zajączkiem Wielkanocnym”.  „Wiewiórki” w programie recytatorsko – muzyczno – tanecznym zaprezentowały swoje umiejętności przed zaproszonymi gośćmi. To świąteczne spotkanie było też okazją do wspólnych zabaw integracyjnych.  W dalszej części spotkania przedszkolaki wręczyły swoim kolegom zostawione przez „Zajączka” upominki. Nasi goście skorzystali również ze słodkiego poczęstunku. Na zakończenie spotkania przedszkolaki i wychowawcy  złożyli życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. 

 

Organizatorzy spotkania składają serdeczne podziękowania następującym darczyńcom za pomóc w ufundowaniu paczek świątecznych dla naszych podopiecznych:

 Chacie Polskiej w Kaźmierzu, 

– Hurtowni Spożywczej p. Nadolnego,

– „Jula” – sklep spożywczo – przemysłowy, ul. Nowowiejska

–   p. E. i S. Maćkowiakom,  

–   p. M. Porzucek – Miśkiewicz,

–   p. N. Kmieć – Wojtanowskiej 

–   p. A. Gumnej,

–  p.A. Gołąb,

– p. A. Graczyk ,

                                                                                                                                                                                            J.B. i I.P.