„Ahoj, panie kapitanie!”- balik piracki w przedszkolu

W piątek 17. kwietnia przedszkole „Krasnala Hałabały” odwiedziła szajka piratów z „Filharmonii pomysłów”, i zwołała dzieci do poszukiwania zaginionego skarbu. Każda grupa musiała wykazać się określonymi sprawnościami i sprostać niełatwym zadaniom przygotowanym przez przybyłych gości. Za każde wykonane zadanie można było otrzymać do swej sakwy diamenty, i dalej uczestniczyć w poszukiwaniu… A gdy wszyscy zostali uroczyście pasowani na piratów, skarb został triumfalnie odnaleziony i można było po niego sięgnąć!

„Filharmonia pomysłów” nie po raz pierwszy gości w naszym przedszkolu; za każdym jednak razem sprawia dzieciom niespodziankę i tworzy niezapomniane imprezy.

Mimo, że temat przewodnim balu byli piraci, nie mogło zabraknąć bohaterek filmu „Kraina lodu”, piłkarzy, księżniczek, kota, supermana, pielęgniarki, minionka, strażaka i wielu, wielu innych niesamowitych postaci. Wszystkich małych bohaterów zapraszamy za rok, bo najwyraźniej powtórnie szykuje się wielki bal!