Pasowanie Słowików

Pasowanie małych Słowików

W grupie maluszków odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością, czyli przed swoimi rodzicami.
Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu – śpiewały, tańczyły, wykonywały zadania.  Nasza pani Dyrektor zaczarowaną kredką pasowała dzieci na „Przedszkolaka”. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i upominki.

pasowanie_01 pasowanie_02 pasowanie_03 pasowanie_04 pasowanie_05 pasowanie_06 pasowanie_08 pasowanie_09 pasowanie_10 pasowanie_11 pasowanie_12 pasowanie_13 pasowanie_14 pasowanie_15