Dzień Otwarty

W naszym przedszkolu trwa rekrutacja na nowy rok przedszkolny. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla chcących poznać przedszkolne zwyczaje, jednak 16 marca otworzyłyśmy je wyjątkowo szeroko 🙂

Każdy przyszły przedszkolak mógł, wraz z rodzicami odwiedzić naszą placówkę i wziąć udział w przygotowanych przez kadrę pedagogiczną i niepedagogiczną zajęciach. Dzieci miały okazję sprawdzić swoje umiejętności matematyczne, plastyczne oraz ruchowe, nie zabrakło zajęć sensorycznych, zabawy z magicznym dywanem, czy też sprawdzenia znajomości języka angielskiego.

Na odwiedzających czekała również słodka niespodzianka przygotowana przez mistrzynie kulinarne, gotujące na co dzień wspaniałe posiłki dla naszych przedszkolaków.

Nad przebiegiem dnia czuwał oczywiście Krasnal Hałabała.

Hania T.