Teatrzyk Iluzji dla dzieci

Po raz drugi raz gościł u nas w przedszkolu, w czwartek 11.012024r., iluzjonista Pan Piotr Szumny. Tym razem dzieci mogły oglądać pokaz na temat „Tajemnica szczęśliwego ząbka”. Przedstawienie opowiadało o tym jak ważne jest mycie zębów rano i wieczorem, o tym, aby starać się unikać cukru – słodyczy i zastępować je owocami i warzywami oraz o tym, że wizyta w gabinecie stomatologicznym to pozytywne doświadczenie. Dzieci spotkały Felka, który zamiast szczoteczki do zębów kupił sobie lizaka i lizał go rano i wieczorem. Poznały też klowna Piotrusia, który był bardzo smutny, bo bolał go ząb i bał się wizyty u dentysty oraz psa Pimpusia, który potrafił wśród warzyw i owoców odszukać swoją ulubioną kość.

V. Bączyk