Szpaczki żegnają przedszkole

Dnia 24.06.2021r. odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci 6-letnich z grupy Szpaczki. Dzieci zaprezentowały przed zaproszonymi gośćmi swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Tym samym udowodniły, że ponad trzyletni okres edukacji przedszkolnej to niezwykle ważny czas w nabywaniu gotowości szkolnej, który wykorzystały doskonale! Po występach nasze Szpaczki , na pamiątkę swojego pobytu w przedszkolu otrzymały z rąk Pani dyrektor oraz swoich nauczycielek dyplomy oraz upominki w postaci książek. Nie zabrakło także podziękowań dla rodziców. Pani dyrektor zaznaczyła, jak istotna jest ich rola w naszym przedszkolnym życiu oraz bezcenne wsparcie. Było bardzo wzruszająco. Życzymy naszym przedszkolakom i ich rodzicom powodzenia na nowej, szkolnej drodze!

Marzena Marecka