Słowiki żegnają Przedszkole

„Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat i krótkie spodnie w kratkę. Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr, a w buzi czekoladkę”.

21 czerwca w grupie Słowiki odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego i pożegnanie sześciolatków. Podczas części artystycznej, dzieci zatańczyły Poloneza do muzyki Wojciecha Kilara oraz zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i wokalne. Były piosenki i wierszyki mówiące o rozstaniu, tęsknocie i nowych wyzwaniach. Minęło dziesięć miesięcy wspólnych zabaw, zajęć i podróży po porach roku. Na pamiątkę ukończenia Przedszkola dzieci otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe tablo. Obecna na uroczystości Pani Dyrektor, Justyna Barańska życzyła dzieciom udanego wypoczynku, a po wakacjach samych sukcesów w szkole. Serdecznie dziękujemy za przybycie Rodzicom oraz wszystkim zaproszonym Gościom.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnicę przygody jaką jest dorastanie, dlatego życzymy Wam, drogie sześciolatki powodzenia w szkole!

Alina Wargacka