Podwójne świętowanie

Dzisiejszy dzień był podwójnie wyjątkowy. Przedszkolaki świętowały nadejście Wiosny oraz Światowy Dzień Zespołu Downa.

Wiosna to jedna z naszych ulubionych pór roku i postanowiliśmy ją należycie przywitać. Poszczególne grupy przedszkolne przygotowały z tej okazji wiosenne zajęcia dydaktyczne, pochody witające nadchodzącą, nową porę roku i wesołe zabawy w ogrodzie. Nasze przedszkole również przybrało zielone ozdoby w postaci wiosennych kwiatów przygotowanych przez Jeżyki. Zajączki natomiast nauczyły się wiersza Jana Brzechwy pt. Powitanie wiosny, otrzymały także tajemniczy list i w zespołach wykonały zadania od Pani Wiosny.

Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa wszyscy przyszliśmy dziś do przedszkola w kolorowych skarpetkach. Hasło tegorocznych obchodów #CONNECT, ma na celu zwrócenie uwagi na problemy z jakimi borykały się ostatnio Osoby z zespołem Downa i jak ważne jest znalezienie nowych sposobów łączenia się, które są dostępne dla każdego.

Zapraszamy do galerii zdjęć – zobaczcie jak kolorowo i radośnie było dziś u Hałabały!