Nowa Sala Integracji Sensorycznej

Sala Integracji Sensorycznej jest miejscem przeznaczonym do prowadzenia zajęć terapeutycznych, celem tych zajęć jest poprawa funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego odpowiedzialnego za odbiór bodźców zmysłowych. Naszym priorytetem jest aby każda sala przedszkolna była urządzona w sposób przyjazny i służący rozwojowi naszych Przedszkolaków, dokładamy wszelkich starań aby przestrzeń, w której przebywają, bawią się i zdobywają nowe umiejętności była wyposażona w odpowiednie sprzęty i pomoce. Tym razem dzięki wsparciu i zaangażowaniu osób prywatnych i instytucji mogłyśmy ziścić jedno z naszych skrytych marzeń – doposażenie naszej placówki, aby mogła ona spełniać najwyższe standardy związane z prowadzeniem zajęć terapeutycznych z zakresu Integracji Sensorycznej i Rehabilitacji.

Wszechstronny rozwój naszych Wychowanków jest dla nas najważniejszy, a dzięki nowym sprzętom i wykwalifikowanej kadrze terapeutów zapewnimy im zajęcia na najwyższym poziomie.

Sprzęt rehabilitacyjny współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Starosty Powiatu Szamotulskiego.

Z serca dziękujemy.

H.T.