UWAGA INFORMACJA

Szanowni Rodzice, 

W zakładce „Dokumenty do pobrania wrzesień 2020” po lewej stronie znajdziecie Państwo pliki, które można wydrukować i podpisane oddać podczas przyprowadzania dziecka do przedszkola. Są to te same dokumenty, które otrzymaliście Państwo od wychowawców, gdyby jednak te papierowe uległy zagubieniu można pobrać je ponownie z niniejszej strony. 

W tej samej zakładce znajduje się informacja dotycząca ubezpieczenia NNW dla dzieci. Wsparcie finansowe i pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku przedszkolaka. Nasze Przedszkolaki od lat ubezpiecza firma PZU (w zakładce znajdziecie Państwo kontakt do Agenta).

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. Można z niego zrezygnować lub wybrać ofertę ubezpieczenia w innej firmie – w takich przypadkach prosimy o informacje (drogą mailową).