Witaj Przedszkole!

Dzisiaj rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny w murach naszego hałabałowego przedszkola. Do „Hałabały” zawitały dziś Misie, Wiewióreczki, Słowiczki, Sóweczki, Zajączki, Szpaczki, Jaskółki i Jeżyki i choć odebrane zostały od rodziców przed wejściem do przedszkola, to powitane były z radością przez wychowawczynie, kolegów i koleżanki w swoich salach. 

Na parterze w tym roku stacjonują Misie – dzieci trzyletnie, Wiewiórki – dzieci 3 – 4 letnie oraz Słowiczki – dzieci 5 – 6 letnie. Na piętrze swoje sale mają Sówki, w tym roku już czterolatki, Zajączki – 5 latki oraz Szpaczki – dzieci 5 – 6 letnie. W nowej części przedszkola znajdują się nasze „zerówki” – Jeżyki i Jaskółki. Wszelkie informacje dotyczące wychowawców grup znajdziecie Państwo w zakładkach po lewej stronie. 

Z pewnością przebieg dzisiejszego dnia nasunął u wielu z Państwa mnóstwo pytań, już wkrótce zostanie uruchomiona aplikacja KidsUp, jest to nowoczesne narzędzie służące komunikacji pomiędzy placówką a rodzicem. Aplikacja usprawni codzienną pracę, a Państwo nie przeoczą ważnych informacji związanych z pobytem dziecka w przedszkolu. Wychowawcy grup przekażą wszystkie informacje z tym związane, a dla tych z Państwa, którzy chcieliby wiedzieć więcej odsyłam do strony KidsUp.

Niezmiennie, w przypadku pytań, do czasu uruchomienia aplikacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z przedszkolem lub też do kontaktowania się dotychczasowymi kanałami komunikacyjnymi z wychowawcami grup przedszkolnych. 

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola będą także pojawiały się na niniejszej stronie w odpowiednich zakładkach.

 

H.T.