Wszystko będzie dobrze !

Na całym Świecie ludzie jednoczą się w akcji zapoczątkowanej przez mieszkańców Włoch i Stanów Zjednoczonych, akcja polega na namalowaniu tęczy i wystawieniu jej w oknie. Chodzi o to by okna domów i całe ulice stały się kolorowe, a dzieci pamiętały czas kwarantanny nie jako czas smutny, ale właśnie pełen kolorów i dobrej zabawy, mimo, że spędzony w domu.

Akcja spodobała się naszym przedszkolakom i ich rodzicom, w domu stworzyli wspólnie kolorowe tęcze i sfotografowali się z nimi. Do akcji włączyli się także pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, pracownicy Przychodni Leczniczo – Diagnostycznej Lekarzy Rodzinnych, zawsze służący pomocą Strażacy i pilnujący porządku Policjanci. Wspólnie stworzyliśmy kolorową galerię „Let’s all be well” w formie bardzo pozytywnego filmu zmontowanego przez naszą utalentowaną koleżankę Kasię 🙂