DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU „ KRASNAL HAŁABAŁA”

Wczesny poniedziałkowy ranek, był dla naszych krasnalkowych przedszkolaków wyjątkowy. Barwnie przystrojone przedszkole, muzyka w tle i Pani Dyrektor Justyna Barańska witająca i wręczająca drobne upominki dzieciom przybywającym do przedszkola. Zaraz po śniadaniu, wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w ogrodzie przedszkolnym.  W niesamowitą podróż do odległej Afryki  uczestników imprezy zabrała  Filharmonia Pomysłów, były tańce, pląsy, latający dywan, lew, który pożerał piłki, smok z najdłuższym ogonem, wyścigi koników. Wszyscy  uśmiechem wracali do sal, jednak nie był to koniec atrakcji przewidzianych na ten dzień. Dzieci kosztowały przepysznej sałatki owocowej  i frytek z kiełbasą przygotowanych przez nasze niezawodne panie z kuchni.

M. Marecka