Mini Playback Show w przedszkolu „Krasnal Hałabała”

Dnia 30.05.2019 r. w przedszkolu „ Krasnal Hałabała” odbył się Mini Playback Show. Organizatorkami tego przedsięwzięcia były panie V. Bączyk, S. Kubiak, M. Marecka,          K. Nowak. Mali artyści wykazali się umiejętnościami w zakresie opanowania słów, ruchu scenicznego i tańca. Niezbędne okazały się zdolności aktorskie.  Wokalistki i wokaliści zaprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny. Jury po długich obradach wyłoniło zwycięską trójkę.

Grupa 3-4 latków:

I miejsce Hanna Springer

II miejsce Gaja Grenda

III miejsce Iga Konieczna

Grupa 5-6 latków:

 I miejsca Martyna Hamny

II miejsce  Zofia Flaszewska

III miejsce Ewa Kosmowska

Nagrodę publiczności otrzymała Gaja Grenda. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę

M. Marecka